.

.

Обични Секојдневни Фустани За Жени Женски Датум V - Вратот Мини Ракав Солидна А-Линија Сина М

Обични Секојдневни Фустани За Жени Женски Датум V - Вратот Мини Ракав Солидна А-Линија Сина М

DEN 415.84
Износ

Шудагенг Обични Секојдневни Фустани За Жени Женски Датум V-Вратот Мини 3/4 Ракав Цврст А-Линија Сина М. *Ве Молиме,Не Само Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестерколори : Сина Боја : Мпатерн : Цврсти Ракави Должина : 3/4 Ракави Должина : Минидрес Стил : А-Ленено Деколте : В-Врат. Внимание : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см. Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. 10904.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен летен фустан на плажа или да ги носите како фустан за покривање костим за капење и да доживеете ултра брзо сушење вискоза во акција. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Тоа е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време. Без разлика дали сте прекрасно големи, мали n ситни, или некаде помеѓу, ќе најдете одлично прикривање на плажа со кратки ракави од нашата палета од пет големини. Прекрасната завеса и лабавото удобно вклопување ја надополнуваат речиси секоја форма на телото. Нашите жени батик прикривања беа произведени со употреба на метод на боја со потекло од уникатен, па кога талкате на сонце, вашиот фустан веднаш ќе се истакне како сосема поинаков. женски фустани; летни фустани за жени 2023; фустани за жени 2023; венчаници за гости за жени; фустани; пролетни фустани за жени 2023; бел фустан жени; матурски фустан; нг фустани;.

R

Им се допаѓа и на купувачите