.

.

Женски Фустани Краток Ракав Солидна Мода Мини Исечок Длабоко V-Вратот Летен Фустан Розова м

Женски Фустани Краток Ракав Солидна Мода Мини Исечок Длабоко V-Вратот Летен Фустан Розова м

DEN 415.84
Износ

Оваа ткаенина За Мини Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Длабок V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Стил На Вратот Со Мини Облека : Длабок Стил На Фустан Со Врат : Исечок-Шема : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 8 Биста : 92см/36,22" Должина : 85см/33,46" Големина : М САД : 10 БИСТА : 97см/38,19" Должина : 86см/33,86" Големина : Л УС : 12 Биста : 102см/40,16" Должина : 87см/34,25" Големина : ХЛ УС : 14 Биста : 107СМ/42.13" ДОЛЖИНА : 88см/34.65" големина : 2хл сад : 16 биста : 112см/44.09" Должина : 89см/35.04" големина : 3хл сад : 18 биста : 117см/46.06" должина : 90см/35.43" летен мини фустан. Краток Ракав Длабоко V-Вратот Дизајн За Жени. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите