.

.

Базиреј Фустани За Сонце за жени Цветни Фустани Женски Тркалезни Деколте Секојдневни Фустани Без Ракави Црвени 2XL

Базиреј Фустани За Сонце за жени Цветни Фустани Женски Тркалезни Деколте Секојдневни Фустани Без Ракави Црвени 2XL

DEN 239.84
Износ

Тип на ставка : Фустани За Сонце за жени Цветни Фустани Женски Кружни Деколте Обични Фустани без Ракави. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерска Облека : Мини Дебелина : Умерен Стил : Секојдневна,Улична Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето,Autмокација : Далиј,Забава,Одмор,Секојдневен,Патување,Одмор,Партиски Фустан. Нега на облека : Рачно перење ,машинско перење и суво закачување,не користете пакет за белило вклучен : Фустан ОД 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овој Секојдневен фустан е изработен од Полиестер, тој е многу мек, удобен, растеглив и лесен. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Карактеристики : Женски Секојдневен Летен Ден На Независноста Печатен Резервоар Фустан Без Ракави Шуплив Лабав Фустан На Плажа. Дизајн : Цветни,Без Ракави, Тркалезни Фустани со Деколте го прават овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да го покажете вашиот уникатен шармантен. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани.Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен и стилски летен изглед . Погоден за забава, шопинг, работа,надвор и многу еднобојни и цветни фустани достапни за ваш избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите