.

.

Сарафани За Жени Боемски Мини Ракави В-Вратот Печатени Партија Сонце Фустани XL Сина

Сарафани За Жени Боемски Мини Ракави В-Вратот Печатени Партија Сонце Фустани XL Сина

DEN 1.33
Износ

УДАКСБ Сарафани За Жени Боемски Мини Ракави В-Вратот Печатени Партија Сонцето Фустани XL Сина Боја. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Blue Size : 5xls Должина На ракавите : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Мини Фустан : Деколте За Сончев Фустан : Карактеристики На V-Вратот : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Шема : Печатена,Цврста Дебелина : Стандарден Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Секојдневно носење, вокација, Забава, Пакет Датуми Вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. €КАРАКТЕРИСТИКИ : Тркалезен / V врат, Краток ракав, Страничен сплит, Секојдневен Фустан На Долга плажа,Макси фустан со Џебови, Лабав fit.It е толку убава,виси добро, ласкави и можат да бидат облечени нагоре или надолу. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени Од Бои : Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку.Постелнина. Совети за совпаѓање : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни видови чевли. ®Прилика : Одличен долг макси фустан за жени Секојдневен /Плажа /Забава /Дневно /Канцеларија /Свечена/ Дома/Одмор / вечера датум.Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Тип на фустан : женски долг летен фустан, Цврсти каузални фустани, женски Фустан за Забави, долг фустан на Плажа.

R

Им се допаѓа и на купувачите