.

.

Флолео Женски Фустан Дозвола Летна Женска Мода Секси Гроздобер Печатени Печатени Мини Фустани Без Ракави

Флолео Женски Фустан Дозвола Летна Женска Мода Секси Гроздобер Печатени Печатени Мини Фустани Без Ракави

DEN 3.00
Износ

Женска Мода Секси Гроздобер Ракави Печатени Печати Мини Dresses1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Одлична еластичностинформации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Полиестерстил : Обичен Јака : Халтерфит : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата Што добивате : 1 Х Женски Фустан 【€Одличен материјал е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење здолништето Е многу меко, удобно, растегливо И Лесно. Фустаните ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. ✿€Функција}фустанот во стилот на слободно време, темпераментот што ви овозможува е подобар, повеќе шоу млад,за да може да се покаже вашата добра фигура, испратете го вашиот шарм. Тенок крој, е основен секојдневен стил, може да се носи на работа или секојдневен живот, супер мек и стилски!. ✿●Суптилен Плетен● : Овие фустани со набори во центарот добро се вклопуваат. Иако забележлив стомак кој лесно се камуфлира со кројот и стилот на овие фустани. ✿●Појавување на облека Е Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. ✿€Прилика}Секојдневен Лабав Стил, Совршен За Работа, Забави, Состаноци, Филмови, Роденден, Свадба, Враќање Дома, Патување, Плажа И Многу Повеќе. Со топли панталони и чизми или рамни чевли, ќе добиете многу комплименти!. 【€Сервис€ние сме посветени на создавање на најудобна и стилска облека за вас. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите