.

.

24 -тина облека за удобност Тејлор сина пердув печати плус големина мини фустан

24 -тина облека за удобност Тејлор сина пердув печати плус големина мини фустан

DEN 768.00
Износ

Убава шема на меки, пердуви вртења против мека сина ткаенина го носат овој секси плус големина мини до статусот на суперerstвезда. Подгответе се за фигура, ласкав дизајн на смена и модерна мини должина за да ве однесе дневно во ноќ во стил. Носете го ова со фустани пумпи и бисери за вечер, или спарете го со столпчиња со дијаманти и сандали за драматичен изглед на изјава. И затоа што овој фустан е од 24 -тина облека за удобност, знаете дека е исто така супер удобно. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Сакајте го вашиот изглед, со 24 Seven! Сина со печатење со розови пердуви. мини должина. врат на брод. стил на смена.

R

Им се допаѓа и на купувачите