.

.

Скоро познат фустан од цветна каросерија на јуниори

Скоро познат фустан од цветна каросерија на јуниори

DEN 240.00
Износ

Чувствувајте се тотално фактурно во овој фустан со каросерии што го гушкаат фигурата од скоро познатиот. Собраната цветна шема додава храбар акцент. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. приближно. 26 "Долг од центарот на задниот врат. Над-коленото. Квадратно деколте; Бодикон. Без ракави со тенки ленти.

R

Им се допаѓа и на купувачите