.

.

Летни Фустани За Жени V-Вратот Мода Печатени Мини Краток Мини Краток Ракав Фустан Црна И

Летни Фустани За Жени V-Вратот Мода Печатени Мини Краток Мини Краток Ракав Фустан Црна И

DEN 3.00
Износ

Оваа мини Кратка Ткаенина За Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Мини Стил На Вратот Со Кратка Облека : Стил На Фустан Со Врат : Мини-Шема : Печатена Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 21см/8.27" Половината : 94см/37.01" Колк : 108см/42.52" Должина : 90см/35.43" Големина : М САД : 6 Биста : 106см/41.73" Рамо : 41см/16.14" РАКАВ : 22см/8.66" половината : 100см/39.37" колк : 114см/44.88" должина : 92см/36.22" големина : л сад : 8 биста : 112см/44.09" рамо : 42см/16.54" РАКАВ : 23см/9.06" половината : 106см/41.73" Колк : 120см/47.24" должина : 94см/37.01" големина : xl us : 10 биста : 118см/46.46" рамо : 43см/16.93" ракав : 24см/9.45" половината : 112см/44.09" Колк : 126СМ/49.61" должина : 96см/37.80" Големина : 2 XL САД : 12 Биста : 124cm/48.82" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 25cm/9.84" Половината : 118cm/46.46" колк : 132cm/51.97" должина : 98cm/38.58" ЖЕНСКИ ЛЕТНИ фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите