.

.

Без граници миди фустан на јуниори

Без граници миди фустан на јуниори

DEN 261.28
Износ

Класик со пресврт-без фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува јачината на звукот! Страничното руширање дава модерен допир. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи големина M. Должина на коленото. Деколте за лажички; фустан со маици. Без ракави со влошки на рамо. Увезено. Страната на јуниорите го уништија облеката за вратоврска од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите