.

.

Женски Секси Цврсти Копчиња Тенок Фит Долг Ракав Потсмеваат Вратот Мини Фустан

Женски Секси Цврсти Копчиња Тенок Фит Долг Ракав Потсмеваат Вратот Мини Фустан

DEN 495.84
Износ

Предметот е изработен од мек допрен полиестер од лапа. Модерен дизајн може да ве направи попривлечни и елегантни . Се одликува со секси стил,цврста боја,тенок фит,долг ракав,потсмев на вратот,мини и така натаму. Погоден е за секојдневно и секојдневно носење. Одлично за пролет ,umn и зима. Големина : С, М, Л, ХЛ. Содржина На Пакетот : . 1 х Жените Се Облекуваат Тенок Одговара. Долг Ракав. Потсмеваат Вратот. Мини Фустан. Цврста Боја. Секси Стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите