.

.

Време и време женски фустан без ракави на ракави

Време и време женски фустан без ракави на ракави

DEN 335.68
Износ

Овој фустан го прави сето тоа. Без напор стилски со лесен, став за и-на-и-и-одење, времето и фустанот без ракави на TRU е совршен избор за полиран, обичен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. хитови над коленото. V-јазлија со јака и копче за копчиња; кошула. Без ракави. Задна кутија плетенка за порелаксирано вклопување; странични парчиња. 100% вискоза. Машина за перење. Увезени. Ondенски фустан без ракави со јака од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите