.

.

Допрена Од Природата Женски Органски Памучен Фустан Со Кратки Ракави, Светли Пеперутки, Х-Мали

Допрена Од Природата Женски Органски Памучен Фустан Со Кратки Ракави, Светли Пеперутки, Х-Мали

DEN 1.67
Износ

Допрена Од Природата е бренд за органска облека посветен на создавање прифатлива, висококвалитетна и долготрајна облека. Нашата колекција женски фустани е изработена со 96% органски памук и 4% спандекс за меко, удобно и растегливо чувство. Нашите обрасци и отпечатоци ќе ве остават да се чувствувате забавно, енергично и модерно. Нашите фустани се совршени најважни за да ги додадете во вашата гардероба во мешавина од бои, отпечатоци и стилови. Допрени Од Природата Женски Органски Памучен Фустан Со Кратки Ракави, Светли Пеперутки е одличен секојдневен фустан што треба да го додадете во гардеробата на секоја жена. Органски памучен женски фустан. Достапно со опции за вратот и вратот на екипажот и опции за кратки ракави и три четвртини ракави. Малку опремени преку телото. Направено со супер-мека, ребро-плетена органска памучна мешавина за удобно истегнување. Фустан хитови над коленото. Моделот е 5 стапки 5 инчи на нашата слика, големина 4, облечен Во мал фустан со големина. Достапен, висококвалитетен фустан изработен со врвна ткаенина.

R

Им се допаѓа и на купувачите