.

.

Minи женскиот продолжение на мини фустан

Minи женскиот продолжение на мини фустан

DEN 479.84
Износ

RSVP да за сè, знаејќи дека вашиот изглед на празникот е прикован. Мини фустан за завиткување на Get Sequin е фустан подготвен за забава со неодоливо недооценети линии, дизајнирани да течат убаво над кој било вид на тело. Длабоката V-вратлива е толку ласкава плус изложби слоевити ѓердани, додека совршено изметните ракави создаваат драма со секој потег. Едноставен ремен за вратоврска го влече пенливиот изглед заедно - сè што додавате се вашите омилени чевли од високи чизми до шилести потпетици. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : мини фустан; хитови над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со пафта со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Supplice V-Neckline; еластична половината со појас за само-вратоврска; сите акценти на секвенци. Облека за завиткување за жени за жени од Get.

R

Им се допаѓа и на купувачите