.

.

Фустани За Жени Min Шарени Мрежа Долги Ракави В - Вратот Половината Врвка Мини Фустан

Фустани За Жени Min Шарени Мрежа Долги Ракави В - Вратот Половината Врвка Мини Фустан

DEN 2.67
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 57см/22.44" Должина : 84см/33.07" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 95см/37.40" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 58см/22.83" ДОЛЖИНА : 85 CM/33.46" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 100cm/39.37" рамо : 42cm/16.54" ракав : 59cm/23.23" ДОЛЖИНА : 86 CM/33.86" големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 105cm/41.34" рамо : 43см/16.93" ракав : 60см/23.62" должина : 87см/34.25" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 110см/43.31" РАМО : 44СМ/17.32" Ракав : 61см/24.02" должина : 88см/34.65" Предложете : можете да се спарите со различни додатоци,ЈАКНА,КАРДИГАНИ,ВИСОКИ потпетици или Сандали. Прилики : Забава, Запознавање, Коктел, Свадба, Шопинг, Дружење, Ноќно Излегување, Одмор, Одмор, Fall, Зима, Пролет И Лето. Фустани За Жени 2022. Роденденски Фустани За Жени Секси. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Доколку Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Овие Производи, Слободно Контактирајте Не. Ние Ќе Ве Контактираме Во Рок Од 24 Часа За Да Ви Обезбедиме Подобро Решение.

R

Им се допаѓа и на купувачите