.

.

Медден NYујорк Јуниорс го фрлаат фустанот за зачувување со нивото на здолниште

Медден NYујорк Јуниорс го фрлаат фустанот за зачувување со нивото на здолниште

DEN 1.33
Износ

Овој фустан за зачувување од Мадден NYујорк ги кажува сите вистински работи - чувајте го флерт и прекрасен! Дизајнот на отворено грб има вратен врат и пукана лента за половината за тоа совршено вклопување. Здолништето со треперење на трепет му дава многу движење, идеално за танцување ноќта. Направете го тоа свој со вашите омилени сандали и додатоци. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена; А-линија силуета. Должина : мини. Затворање : Пуловер со запрена вратоврска на задниот дел од вратот. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; предно поставено тело; Supplice Surge V-Neckline; Замачкана лента со половината со врвот на шут; Ниво на здолниште; Отворете назад. Ставете го фустанот за зачувување со нивото на здолниште од Мадден Cујорк.

R

Им се допаѓа и на купувачите