.

.

Ниуер Женски Летен Краток Мини Фустан Ремен За Шпагети Секојдневен Резервоар За Лулашки Фустан За Покривање На Плажа

Ниуер Женски Летен Краток Мини Фустан Ремен За Шпагети Секојдневен Резервоар За Лулашки Фустан За Покривање На Плажа

DEN 2.00
Износ

Женски Обични Лабави Летни Маици Фустани Без Ракави Плажа Сарафан. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Фустан Во Бохо Стил, Краток Мини Фустан, Сарафан. Тип На Шема : Цврст/Обичен. Должина На Ракавот : Без Ракави. Должина На Фустани : Кратко. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Материјал : 100% Полиестер. Боја : Беж, Црвено Вино,Виолетова,Светло Сина,Темно Сина,Црна,Црвена Роза,Темно Зелена,Флуоресцентна Зелена, Армиска Зелена. Големина : С, М, Л, ХЛ. Прилики : Секојдневен, Забава,Одмор,Плажа,Вечер,Коктел, Патување. Карактеристики : . 1. Мек и дише материјал. 2. Уникатниот дизајн го прави овој фустан поелегантен, убавина и секси. 3.Без Ракави,Обичен,Ремен За Шпагети,Плисиран,Лабав Фит,Фустан Со Кошула Со Тркалезен Врат. 4. Одлично за Секојдневни, Секојдневни, Забави ,Плажа,Одмор, Вечер и Други Специјални Прилики. . Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Вклучен Пакет : . 1 х Фустан. . Материјал : 100% Polyester.It супер мека, лесна и удобна. Карактеристики На Фустанот на кошулата : секојдневен стил, тркалезен врат,без ракави,плисиран,ремен,кратка должина,не обложен,фустан од резервоар,лабав, мек и растеглив.Погоден За Пролет, Лето, Fall. Повод : овој секојдневен лабав фустан е совршен За Лето, одмор, на отворено, плажа, базен, патување, забава или случајна пригода.Само во комбинација со вашите омилени сандали и потпетици!. Нега за перење : Рачно перење со ладна вода, машинско перење, не белење, не пеглајте, закачете или исушете ја линијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите