.

.

Adenio Летни Фустани За Жени Дозвола Мода Женски Повик Без Ракави О-Вратот Дами Печатени Тенок Мини Фустан

Adenio Летни Фустани За Жени Дозвола Мода Женски Повик Без Ракави О-Вратот Дами Печатени Тенок Мини Фустан

DEN 287.20
Износ

Модни Женски Обични Дами Со О-Врат Без Ракави Печатени тенок мини Фустан информации За Производот : Карактеристики : Секојдневен,Без Ракави,Женски Фустан со О-Врат . Материјал : Полиест, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Големина Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Половината Должина XXL XX-Големи 12 16 42 110cm/43.31" 43cm/16.93" 112cm/44.09"-114cm/44.88" 93cm/36.61" Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31" Рамо : 43см/16.93" ПОЛОВИНАТА : 112СМ/44.09"-114см/44.88" должина : 93см/36.61" adenio летни фустани за жени дозвола мода женски повик без ракави о-вратот дами печатени тенок Мини Фустан. Фустанот за дами авденио е изработен од лесни и меки полиестерски влакна, со мека и дише ткаенина, нов дизајн и пријатност за кожата, што ви носи лесно и удобно искуство при носење. Овој Боемски фустан со едно рамо е многу погоден за летна облека и е суштински бутик за вашата летна гардероба. Уникатен дизајн : женски фустан со едно рамо/женски цветен фустан/женско здолниште без ракави/фустан со висока еластична Половина а-линија/женски елегантен фустан/набразден Боемски фустан/Боемски фустан надвор од рамото/женски повеќеслоен фустан за нишање/женски летен фустан на плажа/женско опремено разгорено здолниште/женски фустан без ракави/женски празничен фустан 2023/ женски преден кардиган фустан/разгорен сарафан/класичен а-линија фустан/летна плажа светлина бохемија. Моден стил : 2023 женски летен фустан 2023 женскиот долг фустан на плажа е импресивен! Во лето, во лето, дизајнер на стриптизета се користи за визуелно истакнување на витката фигура. Дизајнот со висок струк совршено го покрива бутот и прави да изгледате потенок и пошармантен. Летниот фустан авденио ќе биде вашиот прв избор. Неспоредлива мода и елегантен фустан! Фустанот авденио може да се носи со високи потпетици, сандали, рамни чевли, флип-апостолки или капа со раб, што изгледа елегантно. Овој фустан е погоден за летни плажи, одмори, празници, патувања, секојдневен живот, состаноци, шопинг, свадби, секојдневно носење, забави, канцеларии, коктел забави, патувања, танци, свадбени гости, свечени прилики, враќање дома, работа, родендени, туш за бебиња и други прилики. Нега на облека : може да се мие рачно или со машина со неутрален детергент. Ве молиме, не избелувајте го. Ако имате какви било прашања или проблеми со кој било проект или нарачка, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме.

R

Им се допаѓа и на купувачите