.

.

Мини Фустани мијаилима За Жени Спојување Мода Шевови Со Шевови На Шевовите На Екипажот Клуб Фустан Без Ракави

Мини Фустани мијаилима За Жени Спојување Мода Шевови Со Шевови На Шевовите На Екипажот Клуб Фустан Без Ракави

DEN 895.84
Износ

Големина : С Биста : 82см/32.28 "Половината : 62см/24.41 " Должина : 113см/44.49". Големина : М Биста : 86см/33.86 "Половината : 66см/25.98 " Должина : 114см/44.88". Големина : Л Биста : 90см/35.43 "Половината : 70см/27.56 " Должина : 115см/45.28". Големина : XL Биста : 94cm/37.01 "Половината : 74cm/29.13 " Должина : 116cm/45.67". Големина : XXL Биста : 98cm/38.58 "Половината : 78cm/30.71 " Должина : 117cm/46.06". Женски Модни Шевови За Шевови Без Ракави Карактеристики На Клупски Фустан : €Материјал€Ова Лето Обичниот фустан за вратот на оглавникот има мазна, лесна ткаенина покажува добар квалитет.Тенок и воздушен, убаво се лизга над вашата кожа .Фустанот со светки прави да изгледате потенок. €Карактеристики }овој фустан е мека ткаенина со малку растеглива и мала тежина. Удобно за носење во секое време. €Прилика}Овој Фустан е одличен за различни прилики како што се секојдневно, дома, плажа, излегување, забава, работа. Со овој класичен летен фустан во вашата гардероба, тој може совршено да го реши проблемот со она што треба да го носите денес + Нега на Облека+Перење во нежна ладна вода/ Машинско Перење во торба за перење / одвоено перење во Боја / висат или линија суво / не белило Опис : Сезона : Пролет/Лето/Aut Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Крпеница : Пакетот Без Ракави вклучува : 1 Компјутер Жените Се Облекуваат Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

R

Им се допаѓа и на купувачите