.

.

Женски Летни Фустани За Жени Партија Лабава Ракави Мини Фустан Печатени Краток V-Вратот Зелена XL

Женски Летни Фустани За Жени Партија Лабава Ракави Мини Фустан Печатени Краток V-Вратот Зелена XL

DEN 367.84
Износ

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Партија Лабава Ракави Мини Фустан Печатени Краток V-Вратот Зелена XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестер Бои : Жолта Големина : Должина На Ракавот : Без Ракави Должина : Стил На Краток Фустан : Миниклин : Шема На Вратот : Печатена. Внимание : Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Внимание Ако Размислување, Благодарам. Тип на фустан : женски долг летен фустан, Цврсти каузални фустани, женски Фустан за Забави, долг фустан на Плажа. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Препорачуваме : можете да спарите појас и јакна со него,ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен, бременост, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот. куќа фустан за жени; црн партиски фустан; фотосесија фустан за жени; гранџ фустан; завиткајте фустани; женски фустани за сонце; сив фустан за жени; корсет фустан за жени формални;.

R

Им се допаѓа и на купувачите