.

.

Мијаилима Мини Фустани За Жени Секојдневен Фустан Кашу Цвет Екипажот Вратот Ракави Цветни Печатени Прашка Тенок Фустан

Мијаилима Мини Фустани За Жени Секојдневен Фустан Кашу Цвет Екипажот Вратот Ракави Цветни Печатени Прашка Тенок Фустан

DEN 287.52
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72см/28.35 "Должина : 69см/27.17". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 77см/30.31 "Должина : 70см/27.56". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82см/32.28 "Должина : 71см/27.95". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 87cm/34.25 "Должина : 72cm/28.35". Женски Обичен Фустан Кашу Цвет Печатени Прашка Тенок Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Лето Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печати Силуета : Одговара На она што го добивате : 1 Х Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

R

Им се допаѓа и на купувачите