.

.

Бесплатно склопување на женски плетенка, мини фустан од вратот

Бесплатно склопување на женски плетенка, мини фустан од вратот

DEN 319.84
Износ

Минималистички дизајн… Максимален стил. Мини фустанот на Слободното собрание го доби сето тоа. Класичен фрлач повторно се преиспита во мек материјал за џемпери и ласкава силуета А-линија, овој фустан е кул, удобен, па дури и има џебови! Сигурно ќе бидете вашето ново одење во секоја сезона. Исклучиво на. Материјал : 87% памук/13% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Должина : А-линија мини фустан; 33 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ¾ ракави со должина со превртени детали за плеат. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : U-Neckline; цвест на половината; Супер-мек материјал за џемпери. U-вратот плетен мини фустан за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите