.

.

Лето Плус Големина Фустан За Жени Обични Лажичка Вратот Краток Ракав Мини Печатени А-Линија Фустани Л

Лето Плус Големина Фустан За Жени Обични Лажичка Вратот Краток Ракав Мини Печатени А-Линија Фустани Л

DEN 266.40
Износ

UDAXB Летни Фустани Boho Печатени Мини Краток Ракав А-Линија Партија Фустани L. *Ве Молиме,Не Само Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Purplessize : 5xls Ракав Должина : Кратки Ракави Фустани Должина : Мини Фустан Стил : А-Линија Деколте : Лажичка Вратот Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Шема : Печатени,Цврстина : Стандарден Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : дневно носење, Вокација, Забава, Вклучен Е Пакет Со Датуми : 1 Еез Женски фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. €Карактеристики : краток Фустан со цветен Принт, V-Врат,ракав со пеперутка, Здолниште Со Нивоа,Кратка Должина И Секојдневен Лабав Стил, вистинска силуета на обвивка комплетна,Висока Ниска Линија На Полите, Летни Макси Фустани,Гроздобер Фустан Со Цветен Принт,Фустани Од Половината На Империјата За Жени, Лелеав Фустан Со Раб. Карактеристики : фустани за жени 2023; женски секојдневни фустани; фустани; фустани за одмор за жени; цветен фустан; летни фустани за жени 2023. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите