.

.

Dyfzdhu Летни Фустани За Жени Мода Повик Лабава V Вратот Краток Ракав Печатени Плус Големина Мини Фустан

Dyfzdhu Летни Фустани За Жени Мода Повик Лабава V Вратот Краток Ракав Печатени Плус Големина Мини Фустан

DEN 271.84
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Рамо : 39см/15.35" Должина : 99см/38.98" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Должина : 100см/39.37" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 105СМ/41.34" рамо : 41см/16.14" должина : 101см/39.76" големина : xl сад : 12 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110СМ/43.31" рамо : 42см/16.54" должина : 102см/40.16" големина : xxl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 115cm/45.28" рамо : 43cm/16.93" должина : 103cm/40.55" големина : xxxl сад : 16 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 120 CM/47.24" рамо : 44cm/17.32" должина : 104cm/40.94" големина : xxxxl сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 125см/49.21" рамо : 45см/17.72" должина : 105см/41.34" големина : Хххххл сад : 20 велика британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 130см/51.18" рамо : 46см/18.11" должина : 106см/41.73" жените мода повик лабава v Вратот Краток Ракав ПЕЧАТЕНИ ПЛУС ГОЛЕМИНА МИНИ ФУСТАН ВЕ МОЛИМЕ проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Специфичност на предметотсезона : Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака : V Тип На Дезен : Печатен Стил : Модни Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1 парчиња Фустан Големина ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Eubustshoustshoulderlenges 483495cm/37.40"39cm/15.35"99cm/38.98"m 81036100cm/39.37"40cm/15.75"100cm/39.37"L 101238105cm/41.34"41cm/16.14"101cm/39.76"Xl 121440110cm/43.31"42cm/16.54"102cm/40.16"Xxl 141642115cm/45.28"43cm/16.93"103cm/40.55"xxxl 161844120cm/47.24"44см/17.32"104СМ/40.94"ххххл 182046125см/49.21"45см/17.72"105см/41.34"хххххл202248130см/51.18"46см/18.11"106см/41.73"големина : с сад : 4вк : 8еу : 34биста : 95см/37.40"Рамо : 39см/15.35"должина : 99см/38.98"големина : м сад : 8ук : 10еу : 36биста : 100см/39.37"рамо : 40см/15.75"должина : 100см/39.37"големина : л сад : 10ук : 12еу : 38биста : 105cm/41.34"РАМО : 41cm/16.14"должина : 101cm/39.76"големина : xl us : 12uk : 14eu : 40bust : 110cm/43.31"рамо : 42cm/16.54"должина : 102cm/40.16"големина : xxl сад : 14uk : 16eu : 42bust : 115cm/45.28"РАМО : 43cm/16.93"должина : 103cm/40.55"големина : xxxl us : 16uk : 18eu : 44bust : 120cm/47.24"рамо : 44cm/17.32"должина : 104cm/40.94"големина : xxxxl сад : 18uk : 20eu : 46bust : 125см/49.21"РАМО : 45см/17.72"должина : 105см/41.34"големина : xxxxxlus : 20uk : 22eu : 48биста : 130см/51.18"рамо : 46см/18.11"должина : 106см/41.73" фустани за жени. Мека, висококвалитетна, дополнителна удобност, класичен крој, потрајни. Удобни, добро прилагодени, боите не бледнеат лесно кога се мијат, одржувајќи ги овие за жени во одлична состојба. Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите