.

.

Жените Шпагети Ремени Мини Фустани V - Вратот Без Грб Линија Краток Фустан Вратоврска Пред Тенок Фит Slng Ками Фустан

Жените Шпагети Ремени Мини Фустани V - Вратот Без Грб Линија Краток Фустан Вратоврска Пред Тенок Фит Slng Ками Фустан

DEN 3.00
Износ

Женски Прашка Фустан, Шпагети Ремени V-Вратот Вратоврска Тенок Одговара Летен Мини Фустан За Клуб Партија. Неопходен фустан за женска гардероба. Совршено за да ја покажете вашата женска страна!. Спецификација. Име на предметот : женски фустан. Боја : бела. Големина : С, М, Л.Материјал : полиестер. Ракав : без ракави. Содржина На Пакетот. 1пц х фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : мини фустанот е изработен од врвен полиестерски материјал, лесен, дише, мек и удобен за носење. Карактеристики : фустанот со лизгање има ремени за шпагети, В-врат, без грб, дизајн на врзување, над должината на коленото, совршен за прикажување на вашите долги нозе. Изборна Големина : има 3 големини за избор : С, М, Л, погодни за повеќето жени носат, тенок фит ќе и ласка на вашата фигура, супер шик изглед. Прилики : фустанот со прашка за жени е совршен за состанок, клуб, бар, социјални собири, забава, роденден итн. Пакет И Нега : 1 парче женски прашка фустан. Се препорачува машинско перење, сушење на воздух. Ве молиме, не избелувајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите