.

.

Уникатни поговори за женски V врат замотана еластична половината со краток ракав мини фустан

Уникатни поговори за женски V врат замотана еластична половината со краток ракав мини фустан

DEN 574.08
Износ

Исечете на елегантен стил на вклопување и пламен, овој летен фустан од уникатни поволни цени е сигурен дека ќе ви служи добро во летните денови. Запуштете се во прекрасните важничења на овој фустан подготвен за одмор, обликувана со потпис V-вратот, капчиња и слоевито здолниште. Над-коленото и проточно, овој прекрасен фустан е детален со ракави на меурчиња, и чипка панел, за селанец изглед сигурен дека ќе го воздигнете погледот на денот на плажа. Одликувајќи се со едноставна цврста боја, и дното на шутнување за шармантен раб, ова слоевито парче е опремено со засрамено еластично половината што обезбедува вклопување во форма. Искористете ја прилагодливоста на овој фустан и облечете го со пумпи рано во сезоната и со обични сандали со страшни кога температурите се загреваат. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите - - Girth на половината ширина на рамото 35 3/ 8 24 3/4 13 1/4s 37 3/8 - - 26 3/4 13 3/4 M - 39 3/8 28 3/4 14 1/4 L 42 1/2 31 7/8 - 15x L 45 5/8 35 - 15 5 /8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски V врат, исмејуван еластичен половината со краток ракав мини фустан 100% полиестер. Увезени. Трим на капчиња. Панел за чипка. Плетена половината. Руфл полите.

R

Им се допаѓа и на купувачите