.

.

Единствени договори за женски V врат со вратот, измешан гроздобер карид мини фустан

Единствени договори за женски V врат со вратот, измешан гроздобер карид мини фустан

DEN 422.24
Износ

Создадете ретро силуета со овој гроздобер фустан за маица. Овој фустан со ракав со ракав ќе ве види низ потоплите денови во без напор. Со печатење со проверка на трендот, овој класичен стил на декорирање на копчето може да се пофали со форма на фустан од кошула и да се напие во половината со половината за вратоврска за прикажување на половината. Повод : викенд, шопинг, секојдневно секојдневно, итн. Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мешање на мерачи градите на градите гарнир на половината ширина на рамото вкупна должина- 35 3/8 26 3/8 13 1/4 35 5/8s 37 3/8 28 3/8 13 3/4 36 1/4m 39 3/8 30 3/8 14 1/4 36 3/4 L 42 1/2 33 1/2 15 - 37 3/8xl - 45 5/ 8 36 5/8 15 5/8 38 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поговори за женски V вратот, разгален со ракав, измешан гроздобер каид, мини фустан 100% памук. V вратот. Руфран ракав. Увезени. Кадема на карирани. Checkенски проверка мини фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите