.

.

Облека за удобност Облека за жени без прерамки од минија

Облека за удобност Облека за жени без прерамки од минија

DEN 383.84
Износ

Овој забавен и флертни колено должина на бандата врвен мини фустан може да се облече нагоре или надолу за секоја пригода. Совршено за потоплите месеци, овој фустан има тенок фит империја и мека пламенска хелија која ќе ја комплиментира секоја фигура., R013634 направено во САД направено во САД 24/7 удобност облека за жени без ретровизори на миносајството.

R

Им се допаѓа и на купувачите