.

.

Фустани За Жени Пролет Празник Печатени В-Вратот Бохо Завиткајте Фустани Л

Фустани За Жени Пролет Празник Печатени В-Вратот Бохо Завиткајте Фустани Л

DEN 399.84
Износ

Жените Заврши V Вратот Сплит Заврши Елегантен Рушен Коктел Партија Миди Фустан Банкет Фустан. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Памучни Бои : Вино,Вермилион,Виолетова,Сина,Темно Сина,Кралска Сина,Сива,Кафеава Големина : С,М,Л,ХЛ,Ххлс Должина На Ракавите : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Мини Фустан : Деколте : В-Дезен : Печатени Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Дебелина : стандарден стил : Слободно Време, Боемски, Секојдневен, Лабав, Сексисезона : Пролет, Лето Повод : Дневно Носење, Вокација, Забава, Вклучен Е Пакет Со Датуми : 1 КОМПЈУТЕРСКИ Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. €Карактеристики : краток Фустан со цветен Принт, V-Врат,ракав со пеперутка, Здолниште Со Нивоа,Кратка Должина И Секојдневен Лабав Стил, вистинска силуета на обвивка комплетна,Висока Ниска Линија На Полите, Летни Макси Фустани,Гроздобер Фустан Со Цветен Принт,Фустани Од Половината На Империјата За Жени, Лелеав Фустан Со Раб. Материјал : Летните Фустани за жени се изработени од лесен и мек, допир на кожата, прави да се чувствувате опуштено и удобно. Можете да го покажете вашиот секојдневен стил кога го носите овој цветен фустан. Стилот на женски фустани со замав полите е слабеење, еластичниот појас му дава многу ласкава форма во меѓувреме добро ги крие недостатоците, погодни за различни форми на телото. ®Прилика : Одличен долг макси фустан за жени Секојдневен /Плажа /Забава /Дневно /Канцеларија /Свечена/ Дома/Одмор / вечера датум.Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Летниот фустан со шема v-вратот, особено, е одлична опција за стилска и удобна облека. Изберете Симпатичен фустан за да го подигнете вашиот стил и да се чувствувате сигурни во секојдневното носење. Макси фустани за жени, летни фустани за жени,сарафани за жени,фустани со ремени за шпагети за жени, фустани на плажа за жени,бохо макси фустани за жени,долги макси фустани со џебови,лелеави фустани за жени,фустан со цветен принт за жени,макси фустан за забави, фустан со долги ленти.Добро покријте го задникот, одличен визуелен ефект.

R

Им се допаѓа и на купувачите