.

.

Уникатни поволни цени, мини фустан за контраст на предниот дел од долги ракави, мини фустан

Уникатни поволни цени, мини фустан за контраст на предниот дел од долги ракави, мини фустан

DEN 269.60
Износ

Симпатичниот дизајн на контраст го прави фустанот класичен и шармантен што може да одговара на секоја возраст и настан. Симпатичен и нежен дизајн, покажете го вашето елегантно деколте и издолжете ја ногата со удобна мини должина. Спарете го со високи потпетици или чизми што можат да се изградат како обични облеки во пролет, лето, есен и зимско време. Мерење (во инчи) Меѓународна големина гарнир на градите гарнир на половината Ширина на рамото должина на задниот дел 33 1/2 -26 3/8 - 14 1/8 - 33 3/8s - - 35 3/8 - 28 3/8 - 14 5/ 8 - 33 7/8m - 37 3/ 8 - 30 3/8 - 15 34 3/8l 40 1/2 - 33 1/2- 15 7/8 - 34 7/8xl - - 43 3/4 - 36 5/8 - 16 5/8 - 35 1/2 Мерењето на должината е од рамо до дното. Единствени поволни цени за жени, преден предниот ракав, контраст на долги ракави, мини фустан 90%полиестер, 10%спандекс. Увезени. Јака на Питер Пан. Долг ракав со манжетна за контраст. Патент назад. Одговара и пламен. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина x-мали.

R

Им се допаѓа и на купувачите