.

.

Дозвола Летни Фустани За Жени Мини Секојдневен Цветен Фустан Со Тркалезно Деколте Без Ракави Црн М

Дозвола Летни Фустани За Жени Мини Секојдневен Цветен Фустан Со Тркалезно Деколте Без Ракави Црн М

DEN 2.00
Износ

Оваа модна Тркалезна ткаенина за фустан со Деколте е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Должина : Мини. - Должина на ракавот : Без Ракави. - Стил На Облекување : Мини. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 25933 Фустан. Големина : С САД : 4 Биста : 90см/35,43" Рамо : 40см/15,75" Должина : 87см/34,25" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37,80" Рамо : 41,5 см/16,34" Должина : 88см/34,65" Големина : Л УС : 8 биста : 102см/40,16" Рамо : 43см/16,93" Должина : 89см/35,04" големина : Xl us : 10 биста : 108см/42,52" рамо : 44,5 см/17,52" должина : 90см/35,43" големина : xxl us : 12 биста : 114см/44,88" рамо : 46СМ/18,11" должина : 91см/35,83" летни фустани 2023. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Тркалезно Деколте,Мини,Без Ракави,мини. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, секојдневна облека. "МАТЕРИЈАЛ" : 95% Полиестер, 5% Спандекс, женскиот фустан е ултра мек, дише, еластичен, многу удобен и soft.It е погоден за вас. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите