.

.

Хеи_к Свадба Гости Фустани Лето Цврст Мини Фустан Без Ракави V Вратот Прилагодлив Шпагети Ремен Атлетски Краток Фустан Со Џебови

Хеи_к Свадба Гости Фустани Лето Цврст Мини Фустан Без Ракави V Вратот Прилагодлив Шпагети Ремен Атлетски Краток Фустан Со Џебови

DEN 0.33
Износ

Женски Летен Цврст Мини Фустан Без Ракави V Врат Прилагодлив Шпагети Ремен Атлетски Краток Фустан Со Џебовикарактеристики : Материјали : Материјал : Овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина, удобен и дише, има средно истегнување, ако сакате да носите многу лабав ефект, можете да изберете една големина нагоре.Дизајн : ремените се прилагодливи, така што можете да ја прилагодите должината што ја имате. Постојат два џебови, што го прави попогодно за вас да излегувате секојдневно . Има лажен дводелен дизајн со друг слој во горниот дел за да спречи излегување. Покрај тоа должината на облеката на табелата со големини не ја вклучува должината на ремените за рамо.Одговараат : овој фустан ќе биде разноврсна женска облека во вашиот плакар. Изгледа одлично со потпетици/капи/очила за сонце и долги ѓердани, обезбедувајќи ви стилски изглед на кој ќе добиете многу комплименти.Прилика : овој фустан е погоден за сите прилики, на пример, забава, одмор, работа, состанок, училиште, Спорт.Овој фустан може да се подари на вашата сопруга, пријатели, соученици, мајка, сестри, тие ќе бидат многу среќни да го добијат овој фустан, се разбира, можете и сами да си го подарите, ќе ви се допадне!Пс : овој фустан може да се мие рачно, да се мие во машина и да се чисти на суво. Ве молиме закачете суво на закачалка. Предлагаме да користите пегла за да ја испеглате пред да ја носите ќе биде подобро.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Тип На Шема : Цврст Стил : Обична должина на Ткаенина : Редовна Должина На Ракавот : Половина Ракав : одговара на големината Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени ?●Материјал● : Женски Печатен Фустан Без Прерамки Со Кратки ракави Со Кратки ракави, Секси Патент Мини Фустан е изработен од Полиестер. Мека, удобна, кожа -, за носење, прави да се чувствувате добро. ?●Погоден за Прилики : стил, лесен за облекување нагоре и надолу, само спарете со обетки, капи, очила за сонце, потпетици, сандали, клинови за модна дама ! Одлично за секојдневен, плажа, забава, дневно, одмор, канцеларија, запознавање, улична прошетка, одмор итн. ?Двајт : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговори во 24 час! Забелешка : можете да ги видите деталите за големината во за споредба. ?Перење и перење : машинско перење со торба за перење, рачно не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата.Постојат многу бои и големини на располагање, можете да изберете според вашите потреби. Овој стилски фустан треба да биде рачен и пеглан на ниска температура ако сакате. ?●Карактеристика : V - врат ,квадратна јака, шема на пеперутка, Краток Ракав, трегери, висок струк, страничен поделен долг макси фустан, етнички стил, без грб, мрежа, фустан од халтернек, Покажете ги вашите облини, цветен фустан, сарафан на плажа, фустан со кратки ракави, женски фустан со возбуда, еластичен фустан на половината, лелеави фустани, фустани над колена, плисиран фустан, обични женски фустани, лето фустани. Покажете ги вашите облини и добро го сокривте стомакот.

R

Им се допаѓа и на купувачите