.

.

Џулик Женски Без Ракави В Врат Бохо Сарафан Летна Плажа Цветен Мини Фустан

Џулик Женски Без Ракави В Врат Бохо Сарафан Летна Плажа Цветен Мини Фустан

DEN 271.84
Износ

Карактеристики На Производот : . Должина На Фустанот : Кратка. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Ракав : Ракав Со Прерамки. Деколте : V-Вратот. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Ткаени. Шема : Печати. Стил : Лизга Фустан. Затворање : Копче. Повод : Боемски. Акценти : Печатење. Сезона : Цела Сезона. Тип На Ремен : Шпагети. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : V-Вратот. Одговара : Класичен. Карактеристики : Прилагодливи/Ремени/Печатење (препечатување)/копчиња Цветни печати. Ремен За Шпагети. А-Линија Замав Фустан. Мини Кратка Должина. Секојдневен И Плажа.

R

Им се допаѓа и на купувачите