.

.

Пред-Сопственост Калипсо Сент Барт Женска Големина Коктел Фустан

Пред-Сопственост Калипсо Сент Барт Женска Големина Коктел Фустан

DEN 383.84
Износ

Оваа пред-сопственост ставка е како нова и во одлична состојба. Како Ново. Големина С. Мини. Коктел, малку-црн, Партиски Фустан,Излегување. Вратот На Екипажот. Без ракави. Кратко. Сјај, Светки-кристали, Светки И Кристали, Сјајни Акценти. 26,5" Градите, 36,25 " Должина. 50% Акрилик, 50% Волна.

R

Им се допаѓа и на купувачите