.

.

Летни Фустани За Женски Женски Фустани Кратки Ракави Мини Фустани А-Линија Бохо Фустани Цврсти Фустани Плажа Одмор Фустани Подароци На Дозвола Вино М

Летни Фустани За Женски Женски Фустани Кратки Ракави Мини Фустани А-Линија Бохо Фустани Цврсти Фустани Плажа Одмор Фустани Подароци

DEN 1.67
Износ

Женски Летен Сарафан Со Еднобојна Боја Здолниште Од Тантела Со Чипка Плисиран Голем Фустан Со Полите Женски летен сарафан Со цврста боја на екипажот здолниште од тантела со чипка плисиран голем фустан со полите 1. Qéstration platerial que ткаенината е мека, лесна и супер удобна.2. Qurzzy големина zemenен дизајн Со Големи димензии, лабав имитационен памучен фустан, погоден за жени голи нозе или хеланки. Ја сакаме удобноста на овој висечки фустан со дигитален принт! Удобно е и кул во лето.3. Quest дизајн quassic suspender фустан дизајн, без ракави, лабава полите дигитален печатење декоративна верзија.4. Quocadion/Секојдневен живот / семејство / забава/работа/датум/шопинг/одмор итн. Може да се комбинираат со хеланки, чевлите може да се комбинираат со сандали, секојдневни чевли, високи потпетици, класични и разноврсни.5. Перење : машинско перење, се препорачува торба за перење, не пеглајте, не избелувајте, висат или сушете. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако сте пумпа, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Табела За Облекување : ви благодариме за разбирањето!Size USUKEUBust Shoulder Waist Hip Lengths483483cm/32.68"30cm/11.81"88cm/34.65"115cm/45.28"86cm/33.86"M6103688cm/34.65"31cm/12.20"92cm/36.22"120cm/47.24"87cm/34.25"L8123893cm/36.61"32cm/12.60"96cm/37.80"125cm/49.21"89cm/35.04"XL10144098cm/38.58"33cm/12.99"100cm/39.37"130cm/51.18"90cm/35.43"XXL121642103cm/40.55"34cm/13.39"104cm/40.94"135cm/53.15"91cm/35.83" € Функција : Фустани Во А-Линија; Цврсти Фустани; Фустани На Вратот На Екипажот; Мини Фустани; Фустани Со Кратки Ракави;. ②Стил На Облека : Секојдневен Фустан; Женски Летни Фустани. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Состанување, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. ① 【20 & Под : Плус Големина Фустани Дозвола. ●Појавување на фустани Q : Овој Печатен Фустан може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или рамни. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!.

R

Им се допаѓа и на купувачите