.

.

Блејзер Фустан-Пудлица Секојдневен Лабав Летен Цветен Печатен Резервоар Фустан Плажа Сарафан Надвор Од Рамо Фустани Сарафан Летен Клиренс

Блејзер Фустан-Пудлица Секојдневен Лабав Летен Цветен Печатен Резервоар Фустан Плажа Сарафан Надвор Од Рамо Фустани Сарафан

DEN 0.67
Износ

Женскиот фустан ОКБОП е изработен од лесен вискоза и мек спандекс материјал, супер удобен и многу растеглив за fall и зима. Карактеристики. Гроздобер стил, плус големина, тркалезен врат/Врат, без ракави/краток ракав/долг ракав, лабаво вклопување, два лелеави рабови за да ги скриете стомакот и колковите, совршени за дами со плус големина или како породилен фустан. Дизајнот со висок струк на фустанот ве прави. изгледај потенок. Стил. фустани за жени 2022, есенски фустани за жени 2022, венчаници за жени, есенски фустани, коктел фустани,џемпер фустан за жени,свечени фустани за жени,фустан со плус големина за жени,есенски венчаници за гости, фустани за боди за жени. Овој фустан со плус големина е погоден за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е посебен подарок за мама, ќерка, најдобра или сопруга. Ова е исто така соодветен фустан за бремени жени. Ако барате мек и удобен фустан кој има висок квалитет и разумна вредност, ОКБОП ќе биде совршен избор за вас. Окбоп Блејзер Фустан-Пудлица Секојдневен Лабав Летен Цветен Печатен Резервоар Фустан Плажа Сарафан Надвор Рамо Фустани Сарафан Летен Клиренс. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Половината : 75см/29.53" Колк : 94см/37.01 "Должина : 77см/30.31" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/40.55 "Половината : 80см/31.50" Колк : 99см/38.98 "Должина : 78см/30.71" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Половината : 85см/33.46" Колк : 104см/40.94 "Должина : 79см/31.10" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 113см/44.49 "Половината : 90см/35.43" Колк : 109см/42.91 "Должина : 80см/31.50" Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46 "Половината : 95cm/37.40" Колк : 114cm/44.88 "Должина : 81cm/31.89" Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 123cm/48.43 "Половината : 100cm/39.37" Колк : 119cm/46.85 "Должина : 82cm/32.28" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 128cm/50.39 "Половината : 105cm/41.34" Колк : 124cm/48.82 "Должина : 83cm/32.68" Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 133cm/52.36 "Половината : 110cm/43.31" Хип : 129cm/50.79 "Должина : 84cm/33.07". Женски Секојдневен Лабав Летен Цветен Фустан Со Резервоар За Плажа Фустани Надвор Од Рамо Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. Пол : Женска Пригода : Забава, Дневна, Секојдневна Материјал : Полиестерстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Женски Фустан ОД 1 ПАРЧЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите