.

.

Секси Фустан За Жени Летна Мода Секојдневен Оглавник Без Ракави Метална Јака Цврст Плисиран Замав Мини Фустани

Секси Фустан За Жени Летна Мода Секојдневен Оглавник Без Ракави Метална Јака Цврст Плисиран Замав Мини Фустани

DEN 415.84
Износ

Добредојдовте!(ლ ╹ ◡ ╹ ლ) клиренс предмети На Продажба! Персонализирана Модна Облека, Ви Носи убавина, уникатност и елеганција!Нова Големина Шема На Жени Фустани (Машина За Перење, Лесен За Нега◀ ◀ ◀ ◀сад : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 биста : 95см / 37.40 "должина : 86см / 33.86 " рамо : 39см/15.35" . САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 87см/34.25 " Рамо : 40см/15.75" . САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34 "Должина : 88см/34.65 " Рамо : 41см/16.14" . САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Должина : 89см/35.04 " Рамо : 42см/16.54" . САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Должина : 90см/35.43" Рамо : 43см/16.93 " ● Висококвалитетен Материјал и БРЗА ИСПОРАКА} полиестер И памучна ткаенина, мека, лесна, пријателска за кожата, дише и удобна за носење цел ден. Е-Пошта : Нормална Стандардна Испорака : 10-20 Дена, Забрзана Испорака : 3-5 Дена. Ако имате какви било прашања во врска со фустанот, слободно контактирајте не. Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа. ①ЖЕНСКИ САКАНИ СТИЛОВИ + празник/нови пристигнувања/женски сакани стилови/џемпери фустан за жени/фустан со долги ракави/лесен/фустани за жени 2022/празнични фустани за жени 2022/коктел фустани/кадифен фустан за жени/новогодишни фустани за жени/свечени фустани за жени/маици за вратот на екипажот/венчални гостински фустани за жени/секси фустан/фустани за забави за жени 2022/фустан со светки/женска мода ОБЛЕЧЕНИ/СМЕШНИ подароци. ①МОДНИ ФУСТАНИ со НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА, Совршена облека за фустани за многу прилики, секојдневна, улична, дневна, одмор, забава, дневна, вечер за состаноци, излегување, училиште итн. Во голема мера се совпаѓаат со потпетици, сандали, клинови, слаби фармерки или хеланки и чизми за да направат симпатичен есенски/зимски изглед. ①НИКОГАШ НЕ Е НАДВОР од МОДА + Стилски дизајни кои никогаш не излегуваат од мода, фустани за жени 2022 година, лесно носење/полетување, пролетно лето трендовска облека, привлечен симпатичен фустан, празнични подароци за неа, облека за забава/свадба/плажа/одмори за жени. ●НЕГА на ОБЛЕКА, машинско перење, ладно миење раце/ не белење/ закачување или сушење на линија. Ве молиме запомнете : 1.бојата може малку да варира од сликата. 2.Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре.

R

Им се допаѓа и на купувачите