.

.

Без граници за кратки ракави за џемпери за џемпери на јуниори

Без граници за кратки ракави за џемпери за џемпери на јуниори

DEN 3.33
Износ

Пријатно и стилски? Не можете да се подобрите од тоа без нашите граници на џемпери за кратки ракави на јуниорите. Овој стил има силуета на каросеријата, предниот дел од пресврт со пресек на клучот и ракави на ракави. Стилизирајте го овој фустан со омилената јакна од Jeanан или кожа и неколку потпетици или чизми со високи колени за совршена дневна или ноќна облека! Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со детали за чипка. Ockебови : Ништо. Карактеристики : предниот дел на клучот со детали за пресврт; ребрести тело. Облечен фустан на јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите