.

.

Сарафани За Жени Улична Мода Печатени Мини Летни Фустани За Патување Виолетова

Сарафани За Жени Улична Мода Печатени Мини Летни Фустани За Патување Виолетова

DEN 3.33
Износ

Женски Фустан Секојдневен Печатење Лизга Плажа Здолниште Сарафан. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер Бои : Црвена,Виолетова,Сина,Портокалова,Жолта,Зеленило : С,М,Л,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавите : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Мини Фустан : Минидеклин : Тркалезна Шема На Деколте : Печатени Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Дебелина : Стандарден Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен; лабава, Сексисезона : Пролет, Лето Повод : Секојдневно Носење, Вокација, Забава, ВКЛУЧЕН Е Пакет Со Датуми : 1 ЕЕЗ женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Дизајн : Женски Цветни Мини Фустани 3/4 Долг Ракав,Лабава Половина,V Вратот,Кратка Должина,Цветни Печати, Боемски Стил На Печатење.Мини Фустан, Летен Фустан,Бохо Фустан,Боемски,Секојдневни Фустани,Фустан За Забава, Фустан На Плажа. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени одполиестер. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа, коктел или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Совети за совпаѓање : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни видови чевли. Фустани за жени 2023 година, совршени за секојдневно секојдневно носење, забава, клуб, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите