.

.

Женски Фустани Лажичка Вратот Секојдневен Цврст Мини Бодикон Летен Фустан Без Ракави Црн М

Женски Фустани Лажичка Вратот Секојдневен Цврст Мини Бодикон Летен Фустан Без Ракави Црн М

DEN 3.00
Износ

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Опис : . Материјал : Должина На Ракавот Во Полиестерстил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На Ѓердан Со Лажичка : Модел На Тело : Цврст Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Патување. Вклучен пакет : 1 Женски Фустан. Големина : С Биста : 87см/34.25" Половината : 68см/26.77" Колк : 90см/35.43" Должина : 105см/41.34" Големина : М Биста : 91см/35.83" Половината : 72см/28.35" Колк : 94см/37.01" Должина : 107см/42.13" Големина : Л Биста : 95см/37,40" половината : 76см/29,92" колк : 98см/38,58" должина : 109см/42,91" големина : xl биста : 99см/38,98" половината : 80см/31,50" колк : 102см/40,16" должина : 111см/43,70" големина : xxl биста : 103см/40.55" половината : 84см/33.07" колк : 106см/41.73" должина : 113см/44.49" Мини блузи за Жени,Бодикон лажичка вратот ракави стил одблесокот Стил Летни врвови. Женски Летни Мини Без Ракави Со Дизајн на Вратот На Бодикон. Повод : летен фустан за кошула. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите