.

.

Единствени договори за микрофибер случаи на каросерија за перници за тело 20 48

Единствени договори за микрофибер случаи на каросерија за перници за тело 20 48

DEN 311.84
Износ

Изработено од четкана микрофибер ткаенина, ткаење од 1800 серии, ткаени ткаенини со голема густина, уникатни капаци за перници за тело, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Дизајн на затворање на пликови, без непријатен патент, лесен за ставање и исклучување на перниците. Одлична бод за шиење и исклучителна изработка ја намалуваат лабавата нишка. Овие случаи на перници за тело се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус, не милувајте суво, не бели. Ве молиме користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Земја на потеклото : Увезено. Единствени договори 2 пакувања со микрофибер куќишта за каросерии 20 "x 48" изработени од микрофибер од 1800 серии. Достапна големина : 20 "x 48", 20 "x 54", 20 "x 60", 20 "x 72". Дизајнот за затворање на пликот Заштитете ги перниците на вашето тело. Мека и удобна текстура. Вклучува само 2-парчиња за перници за тело само. Земја на потекло : Увезен. Вметнувањето не е вклучено.

R

Им се допаѓа и на купувачите