.

.

Единствени поволни цени Египетска памучна перница за покривање на случаи Темно виолетова крал

Единствени поволни цени Египетска памучна перница за покривање на случаи Темно виолетова крал

DEN 624.00
Износ

Направено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаењето на броењето од 250 конец, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие случаи на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако користите суво суво, препорачуваме да го извадите фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2 парчиња патенти перници египетски памучни перници за покривање на египетски памучен материјал. Стандард : 20 x 26 инчи/51см x 66cm ;. Кралица : 20 x 30 инчи/51cm x 76cm ;. Кинг : 20 x 36 инчи/51см x 91см. Скриен тип на затворање на патент. 250 броење на нишки. Машина за перење. Вклучува само сет од 2 перници, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите