.

.

Единствени поволни центри за каросери за каросери со 2 парчиња микрофибер, 20 48

Единствени поволни центри за каросери за каросери со 2 парчиња микрофибер, 20 48

DEN 143.84
Износ

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за каросерија нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Упатство за потекло : Увоз на фабрики Содржина : 100% полиестер. Забелешка : Имаме 2 видови на пакување за случајна испорака, но тоа не влијае на квалитетот на производот, се надевам дека нема да ви пречи. Единствени поволни цени за микрофибер со микрофибер, каросери за микрофибер, 20 "x 48", кафеава направена од 110 GSM 1800 серија полиестерска микрофибер ткаенина. Достапна големина : 20 "x 48"; 20 "x 54"; 20 "x 60"; 20 "x 72". Затворање на пликови. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Машина за перење. Вклучува само 2 парчиња покривка од перница на телото, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите