.

.

Уникатни поволни цени за свиленкаста сатенска перница на телото го покрива Mauve 20 60

Уникатни поволни цени за свиленкаста сатенска перница на телото го покрива Mauve 20 60

DEN 1.33
Износ

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Изработено од 100% полиестерска сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку се и одлични за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патент, без бледнее, свилен допир. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, немојте да се сувате и не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2 пакувања со свилен сатен каросерија ја опфаќа содржината на ткаенината : 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Достапна големина : 21 "x 48"; 21 "x 54"; 21 "x 60"; 21 "x 72". Затворање на патент. Мазна и мека текстура. Вклучува само 2 парчиња капаци на перници за тело, перницата не вклучува.

R

Им се допаѓа и на купувачите