.

.

Парот со перница со карирана карирана

Парот со перница со карирана карирана

DEN 633.44
Износ

Надградете ја естетската спална соба, со оваа перница со 2 -парчиња поставена од Харпер Лејн. Печатениот мотив ќе додаде живот во секоја просторија. Сетот е отпечатен на микрофибер и вклучува две перници. Машината што може да се мие за лесна нега . Сетот вклучува две перници. Лесен. Машина за перење. Полиестер микрофибер. Отпорни на избледени. Мерки : 20 инчи ширина x 30 инчи долга надградете ја естетската спална соба, со оваа перница со 2 -парчиња поставена од Харпер Лејн. Печатениот мотив ќе додаде живот во секоја просторија. Сетот е отпечатен на микрофибер и вклучува две перници. Машинска миење за лесна нега. Комплетот вклучува две мерки за миење на микрофибер со лесна машина за миење на микрофибер : мерки за отпорни на отпорни на згаснување : 20 инчи ширина x 30 инчи долги.

R

Им се допаѓа и на купувачите