.

.

Случаи со стандардна перница од свила од свила - Сет на свилен перница од - Покрив за перници за кревет 20 x26 - Квалитет на хотелот - Супер мек и дише - сребрени сатенски

Случаи со стандардна перница од свила од свила - Сет на свилен перница од - Покрив за перници за кревет 20 x26 - Квалитет на

DEN 127.84
Износ

Неколку работи се луксузни како и сатенските постелнини. Тие обезбедуваат елегантен сјај, и меко свило чувство против кожата. Заведувањето сатенски листови се лесен и економичен начин за создавање мирна, кул и мирна атмосфера во вашата спална соба. Сатенските чаршафи обезбедуваат мекост и свежина за длабок сон. Совршено за топли спиење. Кул сатен не се држи до кожата, тој се лизга и обезбедува вистинска количина на покриеност без да додаде топлина. Сатин чаршафите на Martex Elegance се помазни и поотпорни што памук. Ова може да помогне да ја задржите вашата коса помалку затегната и заплеткана за време на спиењето. Листовите не ја задржуваат влагата, така што вашите производи за убавина остануваат на вашата кожа, а не на вашите чаршафи. Martex Elegance Satin Pillowbase Одлична за кожа и коса свиленкаста, мека и мазна совпаѓање сатенски комплети на сатен, достапна стандардна големина сатен перници, спијте подобро со свилен мазен сатен перница - разбудете се секое утро со здрава кожа и убава коса и кожа. Свилен мек против вашата кожа, ги намалува брчките. Случаите со сатен перници, исто така, ги чуваат вашите заштитени коса и кожата спречувајќи да се исцеди, крши, заплетка и затегнува. Удобно и издржливо - кул во текот на летото и топло во зима, сатенска перница е цела сезонска луксуз што треба да се ужива во текот на целата година. Нашиот случај со сатен перница е направен со високо квалитетна 100% полиестерска ткаенина за оптимална мекост и лесна нега. Затворањето на пликот спречува лизгање и гарантира перницата да остане совршено во перницата. Бои и големини на располагање - сатенски перници се достапни во 2 големини : стандард и крал. Со нашиот прекрасен избор на бои, сигурно ќе најдете сатен перница за да одговара на вашиот декор. Боите доаѓаат во леопард, шампањ, розово, сребрена сатенска перница. Квалитетен сатен свилен материјал. Збогум на неуредна утринска коса. Подобрете го вашиот сон за убавина. Удобен сон. Отпорен на брчки. Цела сезона. Лесна грижа.

R

Им се допаѓа и на купувачите