.

.

Уникатни поволни центри, свиленкаста сатенска кутија за покривање на телото на телото, 20 60

Уникатни поволни центри, свиленкаста сатенска кутија за покривање на телото на телото, 20 60

DEN 1.33
Износ

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на договори нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Со ткаена ткаенина со голема густина, дизајн на затворање на пликови, овие перници за тело се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред набавката и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на мониторингот на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студијата. 60 ", бело изработено од полиестерска сатенска ткаенина. Достапна големина : 20 "x 48"; 20 "x 54"; 20 "x 60"; 20 "x 72". Затворање на пликови. Мазна и мека текстура. Вклучува само покривка на перница од 1 парче, перница не е вклучена. Машина за перење. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите