.

.

Уникатни поволни цени сет на свилен сатен перници за перници

Уникатни поволни цени сет на свилен сатен перници за перници

DEN 191.84
Износ

Изработено од ткаенина за дамки од Полтер, уникатни поволни перничиња, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие случаи на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени од 4 свилени сатенски перници за перници изработени од полиестер сатен свилена ткаенина. Големина на патувањето - 14 "x 20" / 36 x 51cm. Стандардна големина - 21 "x 27"/ 53,5 x 68,5 см. Големина на кралицата - 21 "x 31"/ 53,5 x 78,5 см. Големина на кралот - 21 "x 37" / 53,5 x 94cm. Затворање на патент. Вклучува само случаи со перница од 4 парчиња, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите