.

.

Единствени поволни центри за каросери за микрофибер со две парчиња, 20 72

Единствени поволни центри за каросери за микрофибер со две парчиња, 20 72

DEN 143.84
Износ

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за каросерија нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени за каросери за микрофибер со 2 парчиња микрофибер, 20 "x 72", лесен тен изработен од 110 GSM 1800 серии полиестерска микрофибер ткаенина. Достапна големина : 20 "x 48"; 20 "x 54"; 20 "x 60"; 20 "x 72". Затворање на пликови. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Машина за перење. Вклучува само 2 парчиња покривка од перница на телото, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите