.

.

Слатка домашна колекција ултра-мека серија микрофибер извезена перница, 2-пакет

Слатка домашна колекција ултра-мека серија микрофибер извезена перница, 2-пакет

DEN 1.67
Износ

Луксузот е сè во деталите. Можете да ја реновирате и редекорирате целата своја спална соба, но ако ја ставите главата надолу за да се одморите на изгребана, инфериорна перница, вашите напори ќе бидат изгубени. Можеби започнете со овие ултра-меки извезени перници и работете на поголемите проекти. На тој начин можете да доживеете мирен сон од првиот ден. Слатка домашна колекција Ултра-меки 1500 серии микрофибер извезена перница, 2-пакет : сет вклучува : 2 перници. Ткаат : обична. Модел : Triple Marrow везена бод. Материјали : 100 проценти полиестер микрофибер. Инструкции за нега : Машинска миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите