.

.

Уникатни поволни цени мама мазна свилена перница, стандард, зелена

Уникатни поволни цени мама мазна свилена перница, стандард, зелена

DEN 2.33
Износ

Мадес од 100% од свилена ткаенина од црница, најдобар квалитет 25 мама, ткаење на броењето од 720 нишки. Свилата е протеинско влакно, кое содржи 18 видови аминокиселини корисни за човечкото тело. Спиењето на свилена перница, не само што ефикасно ги намалува брчките за спиење, туку има и одредени навлажнувачки ефекти на кожата. Висока густина ткаена ткаенина, скриен дизајн на затворање на патент. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење во ладна вода, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 3 пакувања 25 мама мазна свилена перница од двете страни 25 мама 100% свилена ткаенина од црница. Големина : Стандард - 20 "x 26", кралица - 20 "x 30", крал - 20 "x 36". Дизајн со скриено затворање на патент. Пакетот вклучува 3 парчиња перници, вметнување на перница не е вклучен. Нежно миење на рацете во ладна вода (под 30 ° C) или суво чистење. Земја на потекло : Увезен.

R

Им се допаѓа и на купувачите